loader image

Hakkımızda

2017 yılında başlayan serüvenimiz ile bugün Türkiye’nin önde gelen iş güvenliği eldivenleri üreticisiyiz.

Activehand®

2017'den bu yana iş güvenliği eldivenlerinde öncü markayız.

Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve iş tecrübemiz ile, ülkemize önemli bir katkı sağlamayı hedefleyerek 2017 yılında Activehand’i kurduk.Başlangıçta en üst düzey güvenlik eldivenlerini üretme vizyonuyla yola çıktığımız bu yolculuğun altıncı ayında Activehand eldivenlerinin üretimi için ülkemizdeki ilk poliüretan hattını kurmanın gururunu yaşadık.

Üretim sürecimize başladıktan sonra, ürün yelpazemizi çeşitlendirmek için kesilmeye karşı dirençli eldivenleri ekledik. Poliüretan kaplama, nitril kaplama ve nitril köpük kaplama gibi farklı sektörlerden müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli kaplama seçenekleriyle ürünlerimizi zenginleştirdik. 3 yıl içinde kapasitemizi artırmak için yeni yatırımlar yaparak, 2022 yılında sandy finish kaplama ve çift kaplama yapabilen yeni daldırma hattımızı devreye aldık.

Ürünlerimizin yüksek kalitesini sağlamak ve geliştirmek için, en iyi tedarikçilerden en kaliteli hammaddeleri temin ediyoruz. Müşterilerimize maksimum konfor ve güvenlik sunabilmek için AR-GE çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Her yıl üretim kapasitemizi artırarak, dünya genelindeki müşterilerimize en hızlı teslimatı sağlamak amacıyla 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde çalışıyoruz. Activehand olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve ürün kalitemizi sürekli olarak geliştirmektir.