loader image

Archives: Services

Nitril Kaplamalı Eldivenler

Nitril kaplamalı eldivenler, lateks alerjisi olan bireyler için uygun bir alternatif sunan sentetik bir malzeme olan nitril ile kaplanmış el koruyucu ekipmanlardır. Nitril malzemesi, geniş kimyasal dirence sahip, dayanıklı, esnek ve yüksek elastik özelliklere sahiptir.

Poliüretan Kaplamalı Eldivenler

Poliüretan kaplamalı eldivenler, iş güvenliği ve endüstriyel kullanımlar için özel olarak tasarlanmış el koruyucu ekipmanlardır. Dayanıklı poliüretan kaplaması, işçilere hafiflik, esneklik, ve kesilmeye karşı ekstra koruma sağlarken aynı zamanda üstün kontrol ve hassasiyet imkanı sunar.
Steeler Service

Gıda Temasına Uygun Eldivenler

Gıda Temasına Uygun Eldivenler, genellikle gıda endüstrisinde kullanılmak üzere tasarlanmış el koruyucu ekipmanlardır. Bu eldivenler, gıda ürünleriyle doğrudan temas halinde bulunan işçilerin ellerini korumak ve hijyen standartlarına uygunluğu sağlamak amacıyla üretilir.

Kesilme & Isıya Dirençli Kolluklar

Kesilmeye ve ısıya dirençli kolluklar, endüstriyel çalışma ortamlarında kullanılan özel koruyucu ekipmanlardır. Bu kolluklar, kullanıcının kollarını kesilme ve benzeri tehlikelere karşı korurken aynı zamanda yüksek sıcaklıklara maruz kaldıkları durumlarda da dayanıklılık sağlar.

Kesilmeye Dirençli Kolluklar

Kesilmeye Dirençli Kolluklar, özellikle endüstriyel ortamlarda çalışanların kollarını çeşitli tehlikelere karşı korumak amacıyla tasarlanmış özel koruyucu ekipmanlardır. Bu kolluklar genellikle kesici, delici veya aşındırıcı maddelere karşı dirençli malzemelerden üretilir ve kullanıcının kollarını yaralanmalara karşı korur.